Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного управління юстиції у Харківській області та його територіальних підрозділів  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи Головного управління юстиції у Харківській області  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Кадрова робота та державна служба  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Запис на прийом до відділу ДРАЦС  
  Акти індивідуальної дії, крім внутрішньоорганізаційних  
  Інформація про проведення конкурсу адвокатів, що залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги  
  Основні засади очищення влади   

 

 

 


  Головне управління юстиції вітає державних виконавців з професійним святом!

Головне управління юстиції вітає державних виконавців з професійним святом!

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем працівника державної виконавчої служби.

Ваш трудовий внесок у налагодження соціального благополуччя у державі складно переоцінити.

Кожного дня ви стикаєтесь з безмежною кількістю викликів у реалізації завдань, які ставить перед вами суспільство.

Професія державного виконавця потребує самовідданої праці, безмежної відповідальності, глибоких знань законодавчої бази та високих моральних якостей.

Бажаю вам гідно виконувати присягу державного службовця, підвищувати показники професійної діяльності, завжди послуговуватись мовою закону та правосуддя.

Висловлюю вдячність за вашу щоденну працю. Пам'ятайте, що ви - еліта органів юстиції. Завзяття та наснаги.

З глибокою повагою,                                                                                         Юрій Георгієвський

  Вийшов друком черговий номер бюлетню «Офіційний вісник України»

 Вийшов друком черговий номер бюлетню «Офіційний вісник України»

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 12 грудня 2014 року № 97. В «Офіційному віснику України» публікуються закони України, постанови Верховної Ради України, укази і розпорядження Президента України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, що мають нормативно-правовий характер, рішення і висновки Конституційного Суду України, зареєстровані в Мін’юсті нормативно-правові акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, а також міжнародні договори України, які набрали чинності для України, та рішення Європейського суду з прав людини.

Детальніше...

  Працівниками державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Харківській області проведено майстер-клас для студентів-правників

Працівниками державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Харківській області проведено майстер-клас для студентів-правників

Заступником начальника відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Харківській області для членів Координаційної ради молодих юристів, яка створена при Головному управлінні юстиції у Харківській області та «Юридичної клініки», яка створена при Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого проведено майстер-клас «Робота державної виконавчої служби в умовах сьогодення».


Детальніше...

  Вийшов черговий номер «Вісник Головного управління юстиції у Харківській області»

Вийшов черговий номер «Вісника Головного управління юстиції у Харківській області»

Сьогодні, 11 грудня 2014 року вийшов черговий номер газети «Вісник Головного управління юстиції у Харківській області». На шпальтах газети розміщено привітання начальника Головного управління юстиції у Харківській області з Новорічними святами, а також актуальна інформація для пересічних громадян, а саме: «Порядок відкриття бізнесу спрощується», «Україна долучилася до міжнародної системи стягнення аліментів», «Записатися на прийом до відділів державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Головного управління юстиції у Харківській області через мережу Інтернет», «Які нормативно-правові акти підлягають реєстрації», тощо.

  Про проведення семінару в рамках Всеукраїнського тижня права

Про проведення семінару, в рамках проведення Всеукраїнського тижня права

Головним управлінням юстиції спільно з адвокатом, генеральним директором Корпорації «Правники України», докторантом кафедри кримінального процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, професором спеціальної кафедри № 2 Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, кандидатом юридичних наук, національним консультантом з питань посилення спроможностей адвокатів та правозахисників щодо реалізації на національному рівні положень Європейської конвенції з прав людини та Європейської соціальної хартії Дроздовим О. М. проведено семінар на тему: «Окремі аспекти застосування статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод в контексті практики Європейського суду з прав людини».

Детальніше...

  Проведена правороз'яснювальна робота з особами, які відбувають покарання в установах виконання покарань

Проведена правороз'яснювальна  робота з особами, які відбувають покарання в установах виконання покарань

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права, на виконання плану заходів Головного управління юстиції у Харківській області Всеукраїнського тижня права у 2014 році, затвердженого наказом Головного управління юстиції від 23.10.2014 № 271/4. Членами Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Харківській області, «Юридичної клініки» при Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, фахівцями Головного управління юстиції у Харківській області у виправних колоніях м. Харкова проведена правороз'яснювальна робота з тем:

Детальніше...

  Проведено «Всеукраїнський урок права»

Проведено «Всеукраїнський урок права»

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права в Харківському  ліцеї № 109 Харківської міської ради Головним управлінням юстиції проведено урок «Права людини. Мої права і обов’язки». Під час заходу учні дізнались що всі громадяни, в тому числі і діти, як майбутнє нашої країни, повинні не тільки чітко знати свої права, а й розуміти, як вони можуть їх реалізувати або захистити. Згадали основні положення Загальної декларації прав людини, Конвенції ООН про права дитини, а саме:

Детальніше...

  Проведено «Абетку права»

Проведено

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права фахівцями відділів судової роботи та міжнародно-правового співробітництва, нотаріату Головного управління юстиції у Харківській області спільно з членами Координаційної ради молодих юристів, створеної при Головному управлінні юстиції у харківській області, та «Юридичної клініки», створеної при Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, на базі Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка проведено «Абетку права».

Детальніше...

  Вийшов друком черговий номер бюлетню «Офіційний вісник України»

  Вийшов друком черговий номер бюлетню «Офіційний вісник України»

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 09 грудня 2014 року № 96. В «Офіційному віснику України» публікуються закони України, постанови Верховної Ради України, укази і розпорядження Президента України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, що мають нормативно-правовий характер, рішення і висновки Конституційного Суду України, зареєстровані в Мін’юсті нормативно-правові акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, а також міжнародні договори України, які набрали чинності для України, та рішення Європейського суду з прав людини.

Детальніше...

  На Харківщині урочисто відкрито Всеукраїнський тиждень права

На Харківщині урочисто відкрито Всеукраїнський тиждень права

На Харківщині стартував Всеукраїнський тиждень права, який традиційно відзначається в грудні. На протязі тижня з 08 по 12 грудня Головним та територіальними управліннями юстиції м. Харкова та Харківської області будуть проведені правоосвітні та правовиховні заходи для учнівської та студентської молоді, лекційна та консультаційна робота для осіб, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі, також протягом тижня буде надаватись безоплатна правова допомога з залученням студентів-правників тощо. Сьогодні о 10.00 годині керівництвом Головного управління юстиції у Харківській області було урочисто відкрито Всеукраїнський тиждень права.

Детальніше...

  Вийшов друком черговий номер бюлетню «Офіційний вісник України»

Вийшов друком черговий номер бюлетню «Офіційний вісник України»

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 05 грудня 2014 року № 95. В «Офіційному віснику України» публікуються закони України, постанови Верховної Ради України, укази і розпорядження Президента України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, що мають нормативно-правовий характер, рішення і висновки Конституційного Суду України, зареєстровані в Мін’юсті нормативно-правові акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, а також міжнародні договори України, які набрали чинності для України, та рішення Європейського суду з прав людини.

Детальніше...

 

У Головному управлінні юстиції проведена нарада із завідувачами державних нотаріальних контор

04 грудня 2014 року начальником Головного управління юстиції у Харківській області Ю.В. Георгієвським проведена нарада із завідувачами державних нотаріальних контор Харківщини.

Детальніше...

  На Харківщині працевлаштовані нотаріуси із зони АТО

На Харківщині працевлаштовані нотаріуси із зони АТО

Головне управління юстиції у Харківській області не стоїть осторонь проблем колег - державних та приватних нотаріусів, які внаслідок проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської області змогли знайти свою «другу домівку» на Харківщині.

Детальніше... 

   

61002, м. Харків, вул. Петровського, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.justic.kh.ua

карта сайта