04.05.2016  Діє новий Закон про державну службу

Діє новий Закон про державну службу

1 травня 2016 року набрав чинності Закон України від 10.12.2015 р. № 889-VIII "Про державну службу". Закон передбачає, що державні службовці призначаються за конкурсом, виводить із державної служби депутатів та міністрів, а також їх помічників, радників, прес-секретарів, обслуговуючий персонал.

Встановлюються 3 категорії посад (замість 7): А - вищий корпус держслужби, Б - керівники структурних підрозділів, В - решта державних службовців. Для цих категорій передбачено всього 9 рангів, від рангу та категорії залежить розмір зарплати і вимоги до посадових осіб.

Детальніше...

04.05.2016  Новини законодавства

Новини законодавства

1. Постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 № 304 затверджено розміри посадових окладів окремих керівних працівників державних органів, на яких не поширюється дія Закону України “Про державну службу”.

Детальніше...

29.04.2016 

30 квітня 2016 року завершується визначений Законами України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (далі - Закони) перехідний період для децентралізації владних повноважень у сферах державної реєстрації нерухомості та бізнесу та передачі їх на місця.

Детальніше...

29.04.2016  Щиро вітаємо вас із Великоднем!

29.04.2016  До уваги громадян!

До уваги громадян!

26.11.2015 Верховною Радою України прийнято Закон України № 835-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (далі - Закон).

Детальніше...

27.04.2016  Новини законодавства

Новини законодавства

1. Наказом Міністерства юстиції України від 20.04.2016 № 1183/5 затверджено Типове положення про управління державної виконавчої служби головних територіальних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, Типового положення про відділ державної виконавчої служби головних територіальних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі.

Детальніше...

27.04.2016  Управлянням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області стягнуто кошти на користь держави

Управлянням державної виконавчої служби Головного територіального 
управління юстиції у Харківській області стягнуто кошти на користь держави

Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області повідомляє, що на виконанні у відділі державної виконавчої служби Вовчанського районного управління юстиції Харківської області знаходиться виконавче провадження про конфіскацію на користь держави автомобіля MERCEDES-BENZ VITO. Автомобіль було арештовано та вилучено у власника за участю в проведенні виконавчих дій працівників поліції.

Детальніше...

25.04.2016  За чисте довкілля

За чисте довкілля

Державна виконавча служба Харківської області підтримала всеукраїнську акцію «За чисте довкілля».

23.04.2016 працівники відділів державної виконавчої служби Харківської області провели день благоустрою територій, прилеглих до будівель, у яких розміщені відділи.

Детальніше...

25.04.2016  Головне територіальне управління юстиції прийняло участь в акції «За чисте довкілля»

Головне територіальне управління юстиції прийняло участь в акції «За чисте довкілля»

З метою підтримання всеукраїнської щорічної акції «За чисте довкілля» Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області було 23.04.2016 було проведено день благоустрою.

В заході прийняли участь всі працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області, органів та установ юстиції Харківської області.

Детальніше...

22.04.2016  Відбулось засідання Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

Відбулось засідання Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

22.04.2016 відбулось засідання Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області. В ході засідання було обговорено організаційні питання діяльності ради та нові форми проведення правоосвітньої діяльності.

Детальніше...

22.04.2016  Новини законодавства

Новини законодавства

1. Наказом Міністерства юстиції України № 1079/5 від 11.04.16 затверджено Типове положення про відділи державної реєстрації актів цивільного стану головних територіальних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі. Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

2.Постановою Кабінету Міністрів України “Деякі питання оплати праці
державних службовців у 2016 році” № 292 від 06.04.2016 затверджено схему посадових окладів на посадах державної служби за групами оплати праці з урахуванням юрисдикції державних органів, розмір надбавок до посадових окладів за ранги державних службовців,
перелік посад державної служби, що прирівнюються до відповідних груп оплати праці. Постанова набирає чинності одночасно із Законом України від 10 грудня 2015 р. № 889-VIII “Про державну службу” .

Детальніше...

20.04.2016  В Харкові проведено Всеукраїнський семінар для нотаріусів

В Харкові проведено Всеукраїнський семінар для нотаріусів

Інститутом права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України сумісно з Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області 15.04.2016 проведено Всеукраїнський семінар для нотаріусів, помічників приватних нотаріусів та консультантів державних нотаріальних контор, на якому розглянуті питання, пов’язані з розширенням повноважень нотаріусів як державних реєстраторів, інші практичні та теоретичні питання застосування чинного законодавства в нотаріальній практиці.

Детальніше...

18.04.2016  Відбулось засідання Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

Відбулось засідання Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

15.04.2016 відбулось засідання Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області. В ході засідання були обговорені питання реформування органів юстиції та розглянуто можливість внесення змін до установчих документів та персонального складу Координаційної ради.

Детальніше...

 

 

 

 

 

     

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта