Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного управління юстиції у Харківській області та його територіальних підрозділів  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи Головного управління юстиції у Харківській області  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Кадрова робота та державна служба  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Запис на прийом до відділу ДРАЦС  
  Акти індивідуальної дії, крім внутрішньоорганізаційних  
  Інформація про проведення конкурсу адвокатів, що залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  
  Посвідчення інших договорів  
  Посвідчення договорів із земельними ділянками  

 

 

 


  Юрій Георгієвський ознайомився з роботою Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги на Харківщині

Юрій Георгієвський ознайомився з роботою Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги на Харківщині

02 липня 2015 начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Юрій Георгієвський проінспектував роботу трьох місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які вчора відкрились у Валківському та Дергачівському районах Харківської області, а також у місті Харкові. Зокрема, начальник обласної юстиції відвідав Третій Харківський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Дергачівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Валківський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

  Увага! На Харківщині розпочали роботу 9 центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Увага! На Харківщині розпочали роботу 9 центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З 1 липня 2015 року на виконання доручення Уряду Міністерством юстиції започаткована робота 100 центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги по всій Україні, які забезпечуватимуть представництво інтересів у судах соціально незахищеним громадянам по цивільним та адміністративним справам (раніше допомога надавалась лише в рамках кримінальних справ).

Детальніше...

  З 01 липня 2015 року мешканці Харківської області забезпеченні безоплатною вторинною правовою допомогою

З 01 липня 2015 року мешканці Харківської області забезпеченні безоплатною  вторинною правовою допомогою
З 1 липня 2015 року розпочинають роботу центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які забезпечуватимуть представництво інтересів у судах соціально незахищених громадян по цивільним та адміністративним справам.

Детальніше...

  Новини законодавства за минулий тиждень

Андрій Сидоренко привітав вихованців Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з днем випуску від команди керівництва ГТУЮ у Харківській області
1. Кабінет Міністрів України постановою № 405 від 17 червня 2015 року переглянув Положення про військово-транспортної обов'язки з урахуванням раніше внесених до законодавства про мобілізацію та військової обов'язки змін.

Що має робити підприємство?

У мирний час:

1. При придбанні транспортного засобу (ТЗ) або одиниці техніки (будівельної, інженерної і так далі), що підлягає мобілізації в особливий період, - поставити її на військовий облік в райвійськкоматі.

Детальніше...

30.06.2015  Нормативно-правові акти, зареєстровані районними, міськрайонними управліннями юстиції Харківської області протягом тижня з 22.06.2015 по 26.06.2015

Нормативно-правові акти, зареєстровані районними, міськрайонними управліннями юстиції Харківської області протягом тижня з 22.06.2015 по 26.06.2015

Протягом тижня з 22.06.2015 по 26.06.2015 районними та міськрайонними управліннями юстиції Харківської області було зареєстровано 5 нормативно-правових актів.

Детальніше...

30.06.2015  Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє про зареєстрований нормативно-правовий акт

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє про зареєстрований нормативно-правовий акт

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області 26 червня 2015 року за     № 10/1472 зареєстровано розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 10 червня 2015 року № 267 “Про затвердження натуральних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом для надання в 2015 році пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам”.

  28.06.2015 Шановні співвітчизники!

28.06.2015 Шановні співвітчизники!

19 років тому Верховна Рада України від імені усього українського народу, висловлюючи його суверенну волю на самовизначення, прийняла Конституцію України.

 

 

Детальніше...

  27.06.2015 Андрій Сидоренко привітав вихованців Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з днем випуску від команди керівництва ГТУЮ у Харківській області

27.06.2015 Андрій Сидоренко привітав вихованців Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з днем випуску від команди керівництва ГТУЮ у Харківській області

27 червня 2015 року відбулась святкова церемонія випуску студентів у Національному університеті імені Ярослава Мудрого, участь у якій взяв заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Андрій Сидоренко.

Детальніше...

  У Головному територіальному управлінні юстиції розпочала роботу Кадрова комісія

У Головному територіальному управлінні юстиції розпочала роботу Кадрова комісія

25 квітня 2015 року у Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області відбувся брифінг за участю Директора Департаменту кадрової роботи та державної служби Міністерства юстиції України Сергія Грибаня та начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Юрія Георгієвського з питання висвітлення нової кадрової стратегії, яку наразі Міністерство юстиції реалізує як на рівні всієї країни, так і у регіонах.

Детальніше...

24.06.2015  Тетяна Барановська: «Якісне виконання чинних міжнародних договорів — впевнений крок на шляху до Європейської інтеграції України»

Тетяна Барановська: “Якісне виконання чинних міжнародних договорів — впевнений крок на шляху до Європейської інтеграції України”

24 червня 2015 року у Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області було проведено семінар за участі представників судів м. Харкова та області, в ході якого було обговорено Порядок виконання міжнародних договорів з питань надання правової допомоги у цивільних справах. Здобуття Україною незалежності призвело до посилення активності в усіх сферах суспільного життя, у тому числі і в сфері міжнародно-правового співробітництва.

Детальніше...

24.06.2015  Порядок надання безоплатної правової допомоги обговорювали у Зміївському районі

Порядок надання безоплатної правової допомоги обговорювали у Зміївському районі

Зміївським районним управлінням юстиції Харківської області спільно з представниками Харківського регіонального Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  для голів сільських та селищних рад Зміївського району Харківської області було проведено засідання «круглого столу» на тему: «Порядок надання безоплатної правової допомоги»

Детальніше...

24.06.2015  Мін'юст: юридичні новини в «Офіційному віснику України»

Мін'юст: «

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від  23 травня 2015 року  № 47. В «Офіційному віснику України» публікуються закони України, постанови Верховної Ради України, укази і розпорядження Президента України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, що мають нормативно-правовий характер, рішення і висновки Конституційного Суду України, зареєстровані в Мін’юсті нормативно-правові акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, а також міжнародні договори України, які набрали чинності для України, та рішення Європейського суду з прав людини.

Детальніше...

  Міністерство юстиції інформує щодо особливостей застосування антикорупційного законодавства в частині проведення спеціальної перевірки

Міністерство юстиції інформує щодо особливостей застосування антикорупційного законодавства в частині проведення спеціальної перевірки
     У зв’язку з численними зверненнями до Міністерства юстиції щодо нових правил проведення спеціальної перевірки інформуємо про таке.

    26 квітня 2015 року введено в дію Закон України «Про запобігання корупції» (далі – Закон).

    Законом визначено, що порядок проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком (далі – спеціальна перевірка), та форма згоди на її проведення затверджуються Кабінетом Міністрів України (абзац третій частини першої статті 57 Закону).

Детальніше...

 

 

 

 

 

     

61002, м. Харків, вул. Петровського, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.justic.kh.ua

карта сайта