Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного управління юстиції у Харківській області та його територіальних підрозділів  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи Головного управління юстиції у Харківській області  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Кадрова робота та державна служба  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Запис на прийом до відділу ДРАЦС  
  Акти індивідуальної дії, крім внутрішньоорганізаційних  
  Інформація про проведення конкурсу адвокатів, що залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  
  Новая страница  

 

 

 


  Новини законодавства за минулий тиждень

Новини законодавства за минулий тиждень
1. 25.03.2015 набрав чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення повноважень нотаріусів та особливостей реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення” від 05.03.2015 № 247-VIII. Законом встановлено, що нотаріус під час вчинення нотаріальних дій щодо земельної ділянки матиме доступ та користуватиметься Державним земельним кадастром, державна реєстрація похідного речового права на земельну ділянку сільськогосподарського призначення, право власності на яку виникло та оформлено в установленому порядку до 1 січня 2013 року, здійснюватиметься одночасно з державною реєстрацією права власності на таку земельну ділянку.
Детальніше...

  Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області проведено другий етап конкурсу з відбору адвокатів.

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області проведено другий етап конкурсу з відбору адвокатів.
28.03.2015 Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області на виконання наказу Міністерства юстиції України “Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги” № 44/7 від 06.02.2015 проведено другого етапу конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги - тестування До проходження другого етапу конкурсу було допущено 42 претендента, з'явилося для проходження тестування - 38. Конкурс проводиться комісією, яка відповідно до Порядку і умов проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверженного постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 р. № 1362, складається з представників адвокатури, Мін’юсту, Координаційного центру, Харківського обласного центру з надання вторинної правової допомоги, громадських організацій, суддів, Головного територіального управління юстиції у Харківській області. З метою сприяння відкритості і прозорості, у проведенні другого етапу конкурсу взяв участь представник Координаційного центру з надання правової допомоги, заступник начальника відділу інформаційних технологій Гетьманський Ярослав Ігоревич.

24.03.2015  Мін'юст: нова правова інформація - в «ОФІЦІЙНОМУ ВІСНИКУ УКРАЇНИ»

  Мін'юст: нова правова інформація - в «ОФІЦІЙНОМУ ВІСНИКУ УКРАЇНИ»

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 24 березня 2015 року  № 21. В «Офіційному віснику України» публікуються закони України, постанови Верховної Ради України, укази і розпорядження Президента України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, що мають нормативно-правовий характер, рішення і висновки Конституційного Суду України, зареєстровані в Мін’юсті нормативно-правові акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, а також міжнародні договори України, які набрали чинності для України, та рішення Європейського суду з прав людини.

Детальніше...

  ТЕРМІНОВО! ДО УВАГИ НОТАРІУСІВ!

ТЕРМІНОВО! ДО УВАГИ НОТАРІУСІВ!

До Головного територіального управління юстиції у Харківській області надійшла заява від 23.03.2015 Голови Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку „Зелений капелюшок” щодо вжиття в межах повноважень заходів з метою запобігання незаконному відчуженню квартири № 90 у будинку № 144 по вулиці Академіка Павлова у місті Харкові, право власності на яку на час звернення зареєстровано за громадянином Д’яченко І.В.

Згідно із зазначеною заявою ОСББ „Зелений капелюшок” отримано відомості про пред’явлення під час вчинення угод стосовно вказаної квартири до органів нотаріату Довідки ОСББ „Зелений капелюшок” про  відсутність в квартирі № 90 у будинку № 144 по вулиці Академіка Павлова зареєстрованих осіб та малолітніх дітей, видача якої об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку офіційно не здійснювалось.

За вказаним фактом та іншими ознаками протиправних дій при оформленні переходу права власності на зазначену квартиру ОСББ „Зелений капелюшок” готується заява про вчинення кримінального правопорушення до правоохоронних органів України.

Інформацію направляємо нотаріусам для відома та використання в роботі.

23.03.2015  В Коломацькому районі проведено круглий стіл по реформуванню системи державної реєстрації

В Коломацькому районі проведено круглий стіл по реформуванню системи державної реєстрації

 Начальником Коломацького районного управління юстиції Харківської області Животинською Інною  Василівною для членів правового клубу «Праволюб» було проведено засідання «круглого столу» на тему: «Реформування системи державної реєстрації». Захід проведено за участю представника громадської організації Коломацький районний Фонд підтримки регіональних соціально-політичних ініціатив «Майбутнє Коломаччини».

Детальніше...

23.03.2015  Проведено стажування юрисконсультів

Проведено стажування юрисконсультів

З метою підвищення кваліфікації працівників юридичних служб територіальних органів центральних органів виконавчої влади головним спеціалістом відділу правововї роботи, правової освіти та систематизації законодавства управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Лозовою Д.О.  проведено стажування провідного юрисконсульта Державної фітосанітарної інспекції Харківської області, спеціаліста - юрисконсульта І категорії юридичного відділу Державної фінансової інспекції в Харківській області та головного державного інспектора юридичного відділу Харківської митниці ДФС.

Детальніше...

23.03.2015  Новини законодавства за минулий тиждень

 Новини законодавства за минулий тиждень

Президент України Петро Порошенко підписав Закон № 256-VIII «Про внесення зміни до статті 10 Закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей», який набирає чинності 21.03.2015. Закон має на меті нормалізацію суспільно-політичної ситуації та функціонування на належному рівні органів місцевого самоврядування на зазначених територіях шляхом проведення позачергових виборів депутатів районних, міських, районних у містах, селищних, сільських рад, сільських, селищних, міських голів.

Детальніше...

20.03.2015  Мін'юст:у липні відкриваються 100 Центрів з надання безоплатної правової допомоги, - Наталія Севостьянова

Мін'юст:у липні відкриваються 100 Центрів з надання безоплатної правововї допомоги, - Наталія Севостьянова

З 1 липня по всій території України почнуть працювати 100 нових центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Про це сьогодні в ході прес-конференції в Кабінеті Міністрів повідомила перший заступник Міністра юстиції Наталія Севостьянова. «З 1 липня по всій території України почнуть роботу 100 місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

20.03.2015  Мін'юст: нова правова інформація - в «ОФІЦІЙНОМУ ВІСНИКУ УКРАЇНИ»

  Мін'юст: нова правова інформація - в «ОФІЦІЙНОМУ ВІСНИКУ УКРАЇНИ»

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 20 березня 2015 року  № 20. В «Офіційному віснику України» публікуються закони України, постанови Верховної Ради України, укази і розпорядження Президента України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, що мають нормативно-правовий характер, рішення і висновки Конституційного Суду України, зареєстровані в Мін’юсті нормативно-правові акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, а також міжнародні договори України, які набрали чинності для України, та рішення Європейського суду з прав людини.

Детальніше...

20.03.2015  З трудовим колективом навчального закладу обговорювались питання щодо реформування територіальних органів юстиції

обговорювали реформування органів юстиції

Для трудового колективу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 Харківської міської ради Харківської обалсті імені двічі Героя Радянського союзу О.О. Головачова проведено роз'яснювальну роботу стосовно реформування територіальних органів юстиції.

19.03.2015  Про стажування начальника Зачепилівського районного управління юстиції

Про стажування начальника Зачепилівського районного управління юстиції

З метою підвищення кваліфікації кадрів підвідомчих установ юстиції головним спеціалістом відділу правововї роботи, правової освіти та систематизації законодавства управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Лозовою Д.О.  проведено стажування начальника Зачепилівського районного управління юстиції Харківської області.

Детальніше...

18.03.2015  Про реформування органів юстиції повідомлені працівники Харківського слідчого ізолятору

Про проведення перевірки та роз'яснювальної роботи

«Реформування органів юстиції» - тема обговорення з працівниками Харківського слідчого ізолятору управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області. Під час обговорення  до присутніх була доведена інформація щодо оптимізації структур органів юстиції та їх поетапне реформування. Зокрема, про ліквідацію Державної виконавчої служби та Державної реєстраційної служби, скорочення кількості структурних підрозділів у системі юстиції. Доводились до відома й подальші заплановані кроки в напрямку реформування.

 

 

18.03.2015  У Лозівській бібліотеці проведено цикл правових лекцій

У Лозівській бібліотеці проведено цикл правових лекцій

Фахівцями Лозівського міськрайонного управління юстиції, для учнів Лозівського професійного ліцею проведено цикл лекцій «Поважаймо Закон», захід був проведений на базі Лозівської центральної бібіліотеки. Під час проведення вказаного заходу присутні дізнались про кримінальну відповідальність, що треба знати, аби захистити свої права, реформування системи органів юстиції

 

Детальніше... 

     

61002, м. Харків, вул. Петровського, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.justic.kh.ua

карта сайта