26.09.2016  Участь у роботі семінару з районних та міських організацій ветеранів

Участь у роботі семінару з районних та міських організацій ветеранів

22 вересня 2016 року головний спеціаліст відділу реєстрації нормативно-правових актів управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бережний  Роман  Миколайович взяв участь у роботі семінару з керівниками районних та міських організацій ветеранів. Учасників семінару проінформовано про реформи Міністерства юстиції України, організацію надання правової допомоги через центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги, обговорено проблемні питання, що виникають  при реєстрації змін до відомостей про громадське об’єднання.

 

Детальніше...

26.09.2016  Бесіда з представниками Лозівського місцевого центру з надання вторинної безоплатної правової допомоги

Бесіда з представниками Лозівського місцевого центру з надання вторинної безоплатної правової допомоги

20.09.2016 року в Лозівському міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області спеціалістом відділу Гаврищук О.В. спільно з представниками Лозівського місцевого центру з надання вторинної безоплатної правової допомоги було проведено бесіду на тему: "Реєстрація шлюбу за 24 години".

Детальніше...

26.09.2016  Виїзний прийом в Калиновецькій сільській раді Золочівського району Харківської області

 Виїзний прийом  в  Калиновецькій сільській раді Золочівського району Харківської області

15 вересня 2016 року начальником  Золочівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Слинько В.В. було здійснено виїзний прийом  в  Калиновецькій сільській раді Золочівського району Харківської області.

Детальніше...

26.09.2016  Правоосвітні заходи у Комунальному закладі культури «Центральна бібліотека ім. В.В. Маяковського Центральної бібліотечної системи Київського району м. Харкова

Правоосвітні заходи у Комунальному закладі культури «Центральна бібліотека ім. В.В. Маяковського Центральної бібліотечної системи Київського району м. Харкова

20.09.2016 спеціалістом Харківського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. було проведено виїзний прийом у Комунальному закладі культури «Центральна бібліотека ім. В.В. Маяковського Центральної бібліотечної системи Київського району м. Харкова» на тему: «Особливості державної реєстрації народження осіб, переміщених з тимчасово окупованої території України» (прийнято 2 особи); а також проведені інші правоосвітні заходи для читачів та співробітників бібліотеки, а саме: лекцію на тему: «Порядок державної реєстрації смерті осіб померлих на тимчасово окупованій та непідконтрольній владі території України» та проведено лекційно-тренінгове заняття на тему: «Право на материнство і право на батьківство, як різновид особистих немайнових прав і обов’язків подружжя».

Детальніше...

26.09.2016  Лекція для працівників Калиновецької сільської ради Золочівського району Харківської області

Лекція для працівників Калиновецької сільської ради  Золочівського району Харківської області

 15.09.2016 року начальником Золочівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області  на базі Калиновецької сільської ради  було прочитано лекцію для працівників сільської ради на тему: «Нові пілотні проекти у сфері ДРАЦС , які впроваджує Міністерство юстиції України».

Детальніше...

23.09.2016  Екскурсія для студентів 1 курсу Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди

Екскурсія для  студентів 1 курсу Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди

22.09.2016 року спеціалістом Київського районного у м. Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції  у Харківській області Іванюк Л.В. в приміщенні відділу проведено  екскурсію для  студентів 1 курсу Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди (присутні –  14    осіб).

Детальніше...

23.09.2016  Лекція для учнів 10 класу Печенізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Лекція для учнів 10 класу Печенізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

21.09.2016 року начальником Печенізького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Харченко С.С.  для учнів 10 класу Печенізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів була проведена екскурсія на тему: «Державна реєстрація актів цивільного стану, що це…».

Детальніше...

22.09.2016  До 25 –ти річчя дня міста Первомайський Харківської області та 73-ої річниці дня визволення міста від фашистських загарбників

До 25 –ти річчя дня міста Первомайський Харківської області  та 73-ої річниці дня визволення міста від фашистських загарбників

16 вересня 2016 року до 25-ти річчя дня народження міста Первомайський та 73-ої річниці дня визволення міста від фашистських загарбників Первомайський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області був залучений до проведення свята.

Детальніше...

22.09.2016  Лекція для учнів 10-11 класів Харківської загальноосвітньої школи №30

Лекція для учнів 10-11 класів Харківської загальноосвітньої школи №30

20.09.2016 року начальником Московського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Нестеренко К.В. було прочитано лекцію для учнів 10-11 класів Харківської загальноосвітньої школи №30 на тему: "Права та обов'язки в сімейному законодавстві".

Детальніше...

22.09.2016  Виїзний прийом та лекція у Диканівській виправній колонії № 12 м. Харкова

Виїзний прийом та лекція у Диканівській виправній колонії № 12 м. Харкова

15.09.2016 року головним спеціалістом Червонозаводського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Пожаровою А. В. прочитано лекцію на тему: «Отримання повторних свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану» та проведено прийом громадян з надання первинної правової допомоги у Диканівській виправній колонії № 12 м. Харкова.

Детальніше...

21.09.2016  До уваги!

До уваги!

Інформуємо, що наказами Головного територіального управління юстиції у Харківській області "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби" від 19.09.2016 за № 2207/к та № 2208/к оголошено конкурси на зайняття вакантних посад державної служби категорії "В" в Управлінні державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області та Управлінні державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області!
Кінцевий термін прийняття документів - 03.10.2016!

З інформацію про порядок проведення конкурсу можна ознайомитися у розділі
«Кадрова робота та державна служба»

20.09.2016  Засідання Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при Харківській обласній державній адміністрації

Засідання Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при Харківській обласній державній адміністрації

16 вересня 2016 виконуючий обов’язки заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Часовськой Іван Васильович прийняв участь у засіданні Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при обласній державній адміністрації, яка утворена відповідно до розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 02.08.2016 №328.

Детальніше...

19.09.2016  Виїзний прийом до селища Краснопавлівське Роздольської сільської ради Первомайського району Харківської області

Виїзний прийом до селища Краснопавлівське Роздольської  сільської ради Первомайського району Харківської області

16.09.2016 року начальником Первомайського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кальченко Наталею Петрівною здійснено виїзний прийом до селища Краснопавлівське Роздольської сільської ради Первомайського району Харківської області.

Детальніше...

 

 

 

 

 

     

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта