Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного управління юстиції у Харківській області та його територіальних підрозділів  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи Головного управління юстиції у Харківській області  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Кадрова робота та державна служба  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Запис на прийом до відділу ДРАЦС  
  Акти індивідуальної дії, крім внутрішньоорганізаційних  
  Інформація про проведення конкурсу адвокатів, що залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  
  Посвідчення інших договорів  
  Посвідчення договорів із земельними ділянками  
  Новая страница  
  Новая страница  

 

 

 

 


27.05.2015  Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє про зареєстрований нормативно-правовий акт

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє про зареєстрований нормативно-правовий акт

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області 26 травня 2015 року за № 7/1469 зареєстровано наказ Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації від 28 квітня 2015 року № 3 «Про внесення змін до Інструкції з підготовки бюджетних запитів головними розпорядниками коштів обласного бюджету»

27.05.2015  Мін'юст: нова правова інформація в «ОФІЦІЙНОМУ ВІСНИКУ УКРАЇНИ»

 Мін'юст: НОВА ПРАВОВА ІНФОРМАЦІЯ В «ОФІЦІЙНОМУ ВІСНИКУ УКРАЇНИ»

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 26 травня 2015 року № 39. В «Офіційному віснику України» публікуються закони України, постанови Верховної Ради України, укази і розпорядження Президента України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, що мають нормативно-правовий характер, рішення і висновки Конституційного Суду України, зареєстровані в Мін’юсті нормативно-правові акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, а також міжнародні договори України, які набрали чинності для України, та рішення Європейського суду з прав людини.

Детальніше...

27.05.2015  Про стажування провідного спеціаліста Вовчанського районного управління юстиції

Про стажування провідного спеціаліста Краснокутського районного управління юстиції

З метою підвищення кваліфікації кадрів підвідомчих установ юстиції головним спеціалістом відділу правововї роботи, правової освіти та систематизації законодавства управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Лозовою Д.О.  проведено стажування провідного спеціаліста Вовчанського районного управління юстиції Харківської області.

Детальніше...

26.05.2015  Правова гра «Казкові герої також мають права» була проведена з дітьми дошкільного віку

Правова гра «Казкові герої також мають права» була проведена з дітьми дошкільного віку

Головним спеціалістом відділу правової роботи, правової освіти та систематизації законодавства управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області з дітьми дошкільного віку проведена  правова гра «Казкові герої також мають права». Після проведення гри дошкільнята розфарбовували тематичні малюнки на правову тематику.

Детальніше...

26.05.2015  Мін'юст: ПРО ЗМІНИ В ПОРЯДКУ ВЧИНЕННЯ НОТАРІАЛЬНИХ ДІЙ – В «БЮЛЕТЕНІ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ»

Мін'юст: ПРО ЗМІНИ В ПОРЯДКУ ВЧИНЕННЯ НОТАРІАЛЬНИХ ДІЙ – В «БЮЛЕТЕНІ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ»

«Ми чітко усвідомлюємо важливість нашої діяльності – ознайомлювати вчасно населення із законами та іншими нормативно-правовими актами, що визначають права і обов’язки громадян», - зазначив в інтерв’ю для «Бюлетеня Міністерства юстиції України» виконуючий обов’язки генерального директора державного підприємства «Українська правова інформація» Мін’юсту. Про основні напрями діяльності підприємства, його плани та завдання, колектив і трудові будні – у розмові з Антоном Лікаренко.

Детальніше...

26.05.2015  Юрій Георгієвський: «Проведення конкурсу шкільних малюнків «Мої права» - корисний крок на шляху до формування правової культури сучасної молоді»

Юрій Георгієвський: «Проведення конкурсу шкільних малюнків «Мої права» - корисний крок на шляху до формування правової культури сучасної молоді»

Минулого тижня Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області було підбито підсумки проведення Регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «Мої права». Цього року у Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Мої права» взяли участь більше 250 дітей Харківщини. Про це поінформували члени Регіональної експертної комісії при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області, підводячи підсумки першого етапу конкурсу.

Детальніше...

26.05.2015  Нормативно-правові акти, зареєстровані районними, міськрайонними управлінням юстиції Харківської області протягом тижня з 18.05.2015 по 22.05.2015

Нормативно-правові акти, зареєстровані районними, міськрайонними управлінням юстиції Харківської області протягом тижня з 18.05.2015 по 22.05.2015

Протягом тижня з 18.05.2015 по 22.05.2015 районними та міськрайонними управліннями юстиції Харківської області було зареєстровано 2 нормативно-правових акта.

Детальніше...

26.05.2015  На Коломаччині стартував Тиждень права на базі бібліотечних закладів

На Коломаччині стартував Тиждень права на базі бібліотечних закладів
Розпочався Тиждень проведенням правоосвітнього заходу для дітей на базі Шелестівської сільської бібліотеки, де начальник Коломацького районного управління юстиції Харківської області Животинська Інна Василівна провела з учнями Шелестівського навчально-виховного комплексу (дошкільного навчального закладу – загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів) Коломацької районної ради Харківської області правову гру-бесіду на тему «Мандри в правовий світ».
Детальніше...

26.05.2015  Міністерство юстиції інформує: строк подачі форми 4 щодо кінцевих бенефіціарів буде продовжено на 4 місяці

Міністерство юстиції інформує: строк подачі форми 4 щодо кінцевих бенефіціарів буде продовжено на 4 місяці

14 жовтня 2014 року на вимогу ЄС Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів». Закон передбачає внесення відомостей щодо кінцевих бенефіціарів (вигодонабувачів) підприємств до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Засновники/підписанти мали до 25 травня подати державному реєстратору спеціальну реєстраційну картку – Форму 4.

Детальніше...

25.05.2015  Наталія Когут: «Органи державної влади мають можливість самостійно отримувати інформацію з Єдиного державного реєстру прав на нерухоме майно»

Наталія Когут: «Органи державної влади мають можливість самостійно отримувати інформацію з Єдиного державного реєстру прав на нерухоме майно»

Про це сьогодні під час навчального семінару зазначила заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області з питань державної реєстрації - начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Когут Наталя Миколаївна. У заході взяли участь Директор Харківської філії державного підприємства «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України Шевченко Костянтин Валерійович, представники судової влади та Служби безпеки України.

Детальніше...

25.05.2015  На Харківщині стартував проект «Посилення ролі громадянського суспільства у захисті прав уразливих груп засуджених в Україні»

На Харківщині стартував проект «Посилення ролі громадянського суспільства у захисті прав уразливих груп засуджених в Україні»

25 травня 2015 року  розпочався презентаційний каскад заходів багатовекторного проекту «Посилення ролі громадянського суспільства у захисті прав уразливих груп засуджених в Україні», приурочений Міжнародному дню захисту дітей. Метою проекту є посилення ролі українського громадянського суспільства в просуванні прав людини, принципів відмови від дискримінації та забезпечення рівності для уразливих груп осіб, які перебувають у конфлікті із законом (неповнолітніх, жінок, жінок з дітьми, інвалідів, людей з хронічними захворюваннями, хворих на ВІЛ/СНІД і туберкульоз) та їх сімей.

Детальніше...

25.05.2015  Новини законодавства за період з 11 по 22 травня 2015 року

  Новини законодавства за минулий тиждень

1. 21.05.2015 набрав чинності Закон України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки”. Цей закон ухвалила Верховна Рада та підписав Президент 09.04.2015. Законом комуністичний тоталітарний режим 1917-1991 років в Україні визнається злочинним та таким, що проводив політику державного терору, яка характеризувалася численними порушеннями прав людини у формі індивідуальних та масових вбивств, страт, смертей, депортацій, катувань, використання примусової праці та інших форм масового фізичного терору, переслідувань з етнічних, національних, релігійних, політичних, класових, соціальних та інших мотивів, заподіяння моральних та фізичних страждань під час використання психіатрії у політичних цілях, порушень свободи совісті, думки, вираження поглядів, свободи преси та відсутності політичного плюралізму та у зв’язку з цим засуджується як несумісний з основоположними правами і свободами людини і громадянина.

Детальніше...

22.05.2015  На Куп’янщині проведені правоосвітні заходи присвячені Міжнародному дню захисту дітей

На Куп’янщині  проведені  правоосвітні заходи присвячені Міжнародному дню захисту дітей

Куп’янським міськрайонним управлінням юстиції Харківської області спільно зі службою у справах дітей Куп’янської райдержадміністрації проведено правоосвітні заходи у Ягіднянській та Кислівській ЗОШ І-ІІІ ступенів під час яких вивчено питання: «Шлюб та відповідальне батьківство», «Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх».

Детальніше...

  

     

61002, м. Харків, вул. Петровського, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.justic.kh.ua

карта сайта