30.06.2016  Працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області взяли участь у круглому столі «Трансформація конституційних засад публічного управління та адміністрування»

Працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області взяли участь у круглому столі «Трансформація конституційних засад публічного управління та адміністрування»

23 червня 2016 року працівники сектору питань запобігання і виявлення корупції та сектору з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління юстиції у Харківській області взяли участь у круглому столі «Трансформація конституційних засад публічного управління та адміністрування», який відбувся на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та був присвячений Дню Конституції України.

Детальніше...

30.06.2016  Про затвердження Правил внутрішнього службового розпорядку

Про затвердження Правил внутрішнього службового розпорядку

З метою виконання вимог Закону України «Про державну службу» 29.06.2016 Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області було проведено конференцію державних службовців управління, на який було розглянути питання затвердження Правил внутрішнього службового розпорядку Головного управління юстиції у Харківській області.

Детальніше...

29.06.2016  6 тонн конфіскованого на кордоні міцелію грибу співробітники юстиції передали Харківському зоопарку

6 тонн конфіскованого на кордоні міцелію грибу співробітники юстиції передали Харківському зоопарку

Харківський зоопарк має одну з найбільших колекцій тварин на Україні, і в Європі.

Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Харківській області не могло залишити без уваги потреби тварин та надала Харківському зоопарку підтримку.

Детальніше...

29.06.2016  Виступ в ефірі Харківського обласного радіо, присвячений Дню Конституції України.

Виступ в ефірі Харківського обласного радіо, присвячений Дню Конституції України.

23.06.2016 головними спеціалістами відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів Головного територіального управління юстиції Харківській області було здійснено виступ в ефірі Харківського обласного радіо, присвячений Дню Конституції України. До відома слухачів було доведено інформацію щодо становлення і розвитку Конституції України як Основного Закону нашої держави.

Детальніше...

22.06.2016  До уваги засновників громадських формувань

До уваги засновників громадських формувань

З метою своєчасного та якісного надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області та Департаментом з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації було прийнято рішення запустити пілотний проект взаємодії з Центром надання адміністративних послуг при Балаклійській районній державній адміністрації, Центром надання адміністративних послуг в м. Первомайський виконавчого комітету Первомайської міської ради та відділом Центру надання адміністративних послуг Лозівської міської ради Харківської області.

Детальніше...

22.06.2016  Впровадження механізму аграрних розписок в Україні

Впровадження механізму аграрних розписок в Україні

22.06.2016 перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Левченко І.В. прийняла участь у засіданні круглого столу "Результати впровадження та перспективи поширення аграрних розписок у Харківській області".

Для впровадження механізму аграрних розписок в Україні впроваджено пілотний проект у чотирьох областях: Полтавській, Вінницькій, Черкаській та Харківській.

Детальніше...

22.06.2016  Новини законодавства

Новини законодавства

1. Наказом Міністерства юстиції України від 31.05.2016 № 1554/5 внесено зміни до Положення про Громадську раду з питань люстрації при Міністерстві юстиції. Відповідно до несених змін Громадська рада з люстрації при Мін'юсті буде збиратися не рідше одного разу в квартал. Засідання Ради можуть скликатися за ініціативою секретаря або не менше трьох членів.

Детальніше...

22.06.2016  Проведено право освітній захід для співробітників Дергачівського РВ кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби у Харківській області

Проведено право освітній захід для співробітників Дергачівського РВ кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби у Харківській області

21.06.2016 головними спеціалістами відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів Головного територіального управління юстиції було проведено семінар для співробітників Дергачівського РВ кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби у Харківській області.

Детальніше...

17.06.2016  НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНСТВО З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ ЗАПУСТИЛО ПРОЦЕДУРУ Е-ДЕКЛАРУВАННЯ В УКРАЇНІ

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНСТВО З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ ЗАПУСТИЛО ПРОЦЕДУРУ Е-ДЕКЛАРУВАННЯ В УКРАЇНІ

Національне агентство з питань запобігання корупції (далі – НАЗК), яке зараз лише розпочинає свою роботу, на своєму засіданні 10 червня 2016 року затвердило рішення про дату початку роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Детальніше...

14.06.2016  Проведено семінар з представниками юридичних служб районних державних адміністрацій Харківської області

Проведено семінар з представниками юридичних служб районних державних адміністрацій Харківської області

14.06.2016 у актовому залі Головного територіального управління юстиції у Харківській області відбувся семінар з представниками юридичних служб районних державних адміністрацій Харківської області та посадовими особами суб'єктів нормотворення, відповідальними за забезпечення додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів, на тему: «Державна реєстрація нормативно-правових актів місцевих державних адміністрацій».

Детальніше...

14.06.2016  Проведено «круглий стіл» для внутрішньо переміщених осіб

Проведено «круглий стіл» для внутрішньо переміщених осіб

13 червня 2016 року Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області було проведено «круглий стіл» для внутрішньо переміщених осіб з метою забезпечення проведення інформаційних кампаній, спрямованих на підвищення обізнаності про права внутрішньо переміщених осіб, необхідність їх соціальної адаптації, інтеграції, подолання негативних соціальних стереотипів.

Детальніше...

13.06.2016  Проведено робочу зустріч з суддями та помічниками суддів Харківського апеляційного адміністративного суду, Харківського окружного адміністративного суду та Сумського окружного адміністративного суду.

Проведено робочу зустріч з суддями та помічниками суддів Харківського апеляційного адміністративного суду, Харківського окружного адміністративного суду та Сумського окружного адміністративного суду.

10 червня 2016 року в приміщенні Харківського апеляційного адміністративного суду працівниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено робочу зустріч з суддями та помічниками суддів Харківського апеляційного адміністративного суду, Харківського окружного адміністративного суду та Сумського окружного адміністративного суду.

Детальніше...

09.06.2016  Була проведена оперативна нарада керівників відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Була проведена оперативна нарада керівників відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області

8 червня 2016 року Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області під керівництвом Заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лактіна Іллі Сергійовича

Детальніше...

 

 

 

 

 

     

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта