Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного управління юстиції у Харківській області та його територіальних підрозділів  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи Головного управління юстиції у Харківській області  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Кадрова робота та державна служба  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Запис на прийом до відділу ДРАЦС  
  Акти індивідуальної дії, крім внутрішньоорганізаційних  
  Інформація про проведення конкурсу адвокатів, що залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги  
  Новая страница  
  Новая страница  
  Новая страница  
  Основні засади очищення влади   

 

 

 


  Вийшов друком черговий номер бюлетню «Офіційний вісник України»

  Вийшов друком черговий номер бюлетню «Офіційний вісник України»

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 21 листопада 2014 року № 91. В «Офіційному віснику України» публікуються закони України, постанови Верховної Ради України, укази і розпорядження Президента України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, що мають нормативно-правовий характер, рішення і висновки Конституційного Суду України, зареєстровані в Мін’юсті нормативно-правові акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, а також міжнародні договори України, які набрали чинності для України, та рішення Європейського суду з прав людини.

Детальніше...

  Керівництво Головного управління юстиції у Харківській області взяло участь у нараді з питань забезпечення виконання Закону України "Про очищення влади" для професійних суддів

керівництво Головного управління юстиції у Харківській області взяло участь у нараді з питань забезпечення виконання Закону України "Про очищення влади" для професійних суддів

21.11.2014 на базі апеляційного суду Харківської області відбулась координаційна нарада з головами та суддями місцевих судів м. Харкова та Харківської області за участю начальника Головного управління юстиції у Харківській області Ю.В. Георгієвського та начальника управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правоосвітньої діяльності Головного управління юстиції у Харківській області Т.М. Барановської під керівництвом голови апеляційного суду Харківської області А.І. Колтунової.

Детальніше...

  Вийшов друком черговий номер бюлетню «Офіційний вісник України»

  Вийшов друком черговий номер бюлетню «Офіційний вісник України»

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 18 листопада 2014 року № 90. В «Офіційному віснику України» публікуються закони України, постанови Верховної Ради України, укази і розпорядження Президента України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, що мають нормативно-правовий характер, рішення і висновки Конституційного Суду України, зареєстровані в Мін’юсті нормативно-правові акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, а також міжнародні договори України, які набрали чинності для України, та рішення Європейського суду з прав людини.

Детальніше...

  В Головному управлінні юстиції у Харківській області проведено майстер-клас «Мистецтво перемовин»

В Головному управлінні юстиції у Харківській області проведено  майстер-клас «Мистецтво перемовин»

Директором клубу професійних перемовників Оленою Лисих для членів Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Харківській області проведено майстер-клас на тему: «Мистецтво перемовин». Під час майстер-класу члени Ради — студенти  Харківського Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого дізнались як правильно вести себе під час перемовин, на що звернути увагу при формуванні цілей і як їх правильно висвітлювати.  У засіданні взяли участь студенти Харківського національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та працівники Головного управління юстиції у Харківській області.

Детальніше...

  На Харківщині тривають заходи з підвищення ефективності роботи СЕТАМ

На Харківщині тривають заходи з підвищення ефектиіності роботи СЕТАМ

На виконання доручення начальника Головного управління юстиції у Харківській області Георгієвського Ю.В. 14.11.2014 відбулась нарада з керівниками районних державних виконавчих служб м. Харкова та Харківської області щодо активізації передачі пакетів для реалізації арештованого майна шляхом проведення електронних торгів за участю в.о. начальника державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Харківській області Трояновського С.С. та директора Харківської філії ДП "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України Шевченка К.В.

 

Детальніше...

  Вийшов друком черговий номер бюлетню «Офіційний вісник України»

  Вийшов друком черговий номер бюлетню «Офіційний вісник України»

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 11 листопада 2014 року № 88. В «Офіційному віснику України» публікуються закони України, постанови Верховної Ради України, укази і розпорядження Президента України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, що мають нормативно-правовий характер, рішення і висновки Конституційного Суду України, зареєстровані в Мін’юсті нормативно-правові акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, а також міжнародні договори України, які набрали чинності для України, та рішення Європейського суду з прав людини.

Детальніше...

  Відбулось засідання Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Харківській області

Відбулось засідання Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Харківській обалсті

В ході засідання розглядались питання щодо участі в правоосвітній та правовиховній роботі в межах проведення Всеукраїнського тижня права, який буде проходити в Харківській області з 08 по 12.12.2014. Були обговорені питання стосовно участі членів Координацйної ради молодих юристів в правовому гуртку на базі Харківської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів № 140 Харківської міської ради Харківської області.  У засіданні взяли участь студенти Харківського національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та працівники Головного управління юстиції у Харківській області.

Детальніше...

  Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України»

   Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України»

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 04 листопада 2014 року № 86. В «Офіційному віснику України» публікуються закони України, постанови Верховної Ради України, укази і розпорядження Президента України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, що мають нормативно-правовий характер, рішення і висновки Конституційного Суду України, зареєстровані в Мін’юсті нормативно-правові акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, а також міжнародні договори України, які набрали чинності для України, та рішення Європейського суду з прав людини.

Детальніше...

  Мін'юст: Найчастіше громадяни консультуються з питань цивільного і земельного законодавства, а також сімейного та спадкового права

Мін'юст: Найчастіше громадяни консультуються з питань цивільного і земельного законодавства, а також сімейного та спадкового права

Протягом жовтня 2014 року працівники органів юстиції надали безоплатну первинну правову допомогу близько 20 тисячам осіб. Загалом для надання безоплатної первинної правової допомоги населенню органами юстиції створено мережу громадських приймалень, яких у жовтні поточного року налічувалось 660. Протягом зазначеного періоду найбільше безоплатних правових консультацій надано громадськими приймальнями, що створені при органах юстиції Хмельницької (1559), Харківської (1526), Херсонської (1383), Запорізької (1315), Львівської (1014), Вінницької (996) та Дніпропетровської (977) областей.

Детальніше...

  МІН’ЮСТ ОГОЛОШУЄ ПРО ПОЧАТОК РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ УЧАСТІ У МІЖНАРОДНОМУ ПРАВНИЧОМУ КОНКУРСІ ІМЕНІ В.М. КОРЕЦЬКОГО

МІН’ЮСТ ОГОЛОШУЄ ПРО ПОЧАТОК РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ УЧАСТІ У МІЖНАРОДНОМУ ПРАВНИЧОМУ КОНКУРСІ ІМЕНІ В.М. КОРЕЦЬКОГО

Міністерство юстиції України спільно з Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України та Інститутом держави і права імені В.М. Корецького Національної академії наук України оголошує про початок реєстрації для участі у Міжнародному правничому конкурсі імені В.М. Корецького.  Мета Конкурсу - підвищення рівня правових знань студентської молоді, зокрема, у сфері європейського права з прав людини; стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді.

Детальніше...

  Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України»

  Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України»

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 31 жовтня 2014 року № 85. В «Офіційному віснику України» публікуються закони України, постанови Верховної Ради України, укази і розпорядження Президента України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, що мають нормативно-правовий характер, рішення і висновки Конституційного Суду України, зареєстровані в Мін’юсті нормативно-правові акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, а також міжнародні договори України, які набрали чинності для України, та рішення Європейського суду з прав людини.

Детальніше...

  Проведено семінар з питань застосування положень Закону України «Про очищення влади»

Проведено семінар з питань застосування положень Закону України «Про очищення влади»

31.10.2014 Головним управлінням юстиції у Харківській області для працівників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, територіальних підрозділів міністерств, відомств та інших центральних органів виконавчої влади проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань застосування положень Закону України «Про очищення влади». Присутні були ознайомлені з основними положеннями Закону України «Про очищення влади», постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади», Положенням про Єдиний державний реєстр осіб, щодо яких застосовано положення Закону України про очищення влади, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 16.10.2014 № 1704/5, Планом проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 1025-р.


Детальніше...

  ВИйшов друком черговий номер журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України»

ВИйшов друком черговий номер журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України»

Вийшов друком черговий номер журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України» від 27 жовтня 2014 року №10 (157). У номері опубліковані такі матеріали: Рубрика «Юридичні акценти» Ігор Бондарчук, заступник Міністра юстиції України  «Правоосвітня діяльність та подолання корупції – першочергові завдання Міністерства юстиції України». Рубрика «Актуальне інтерв'ю» Дмитро Сторожук, Голова Державної виконавчої служби України «Ми маємо зробити систему примусового виконання рішень максимально дієвою, відкритою та доступною для кожного».

Детальніше... 

   

61002, м. Харків, вул. Петровського, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.justic.kh.ua

карта сайта