Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного управління юстиції у Харківській області та його територіальних підрозділів  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи Головного управління юстиції у Харківській області  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Кадрова робота та державна служба  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Запис на прийом до відділу ДРАЦС  
  Акти індивідуальної дії, крім внутрішньоорганізаційних  
  Інформація про проведення конкурсу адвокатів, що залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  
  Новая страница  
  Новая страница  
  Новая страница  

 

 

 


23.04.2015  У Богодухові під час засідання «круглого столу» обговорювали нововведення

У Богодухові  під час засідання «круглого столу» обговорювали  нововведення

В читальному залі Богодухівської центральної районної бібліотеки відбувся  «круглий стіл»  під головуванням начальника Богодухівського районного управління юстиції Харківської області Бородавки Анатолія Івановича за участі  працівників реєстраційної служби районного управління юстиції, державних та приватного нотаріусів, працівників Центру надання адміністративних послуг Богодухівської районної державної адміністрації, представників аграрного бізнесу 

Детальніше...

22.04.2015  В Нововодолазькому районі обговорювали актуальні питання у сфері аграрного бізнесу та спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)

В Нововодолазькому районі обговорювали актуальні питання у сфері аграрного бізнесу та спрощення умов ведення бізнесу

Нововодолазьким районним управлінням юстиції Харківської області з представниками аграрного бізнесу був проведений круглий стіл на тему: «Актуальні питання у сфері аграрного бізнесу та спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)».  В ході проведеного заходу начальником районного управління юстиції Вітою Євгенівною Хільченко до відома присутніх було доведено інформацію про реформи, що проводяться Міністерством юстиції України, які мінімізують корупційні ризики та покращують сервіси, що надаються громадянам.

Детальніше...

21.04.2015  Мін'юст: останні юридичні новини - в «ОФІЦІЙНОМУ ВІСНИКУ УКРАЇНИ»

 Мін'юст: останні юридичні новини - в «ОФІЦІЙНОМУ  ВІСНИКУ УКРАЇНИ»

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 21 квітня 2015 року  № 29. В «Офіційному віснику України» публікуються закони України, постанови Верховної Ради України, укази і розпорядження Президента України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, що мають нормативно-правовий характер, рішення і висновки Конституційного Суду України, зареєстровані в Мін’юсті нормативно-правові акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, а також міжнародні договори України, які набрали чинності для України, та рішення Європейського суду з прав людини.

Детальніше...

21.04.2015  Міністерство юстиції України відзначило роботу Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Міністерство юстиції України відзначило роботу Головного територіального управління юстиції у Харківській області

З метою забезпечення реалізації пункту 21 Національної програми правоввої освіти населення, затвердженої Указом Президента України від 18 жовтня 2001 року № 992, щодо виявлення кращих форм і методів здійснення правоосвітньої та правовиховної роботи Міністерством юстиції України організовано та проведено Всеукраїнський огляду-конкурс на краще забезпечення управліннями юстиції координаційно-методичної діяльності з правової освіти населення у 2014 році. За результатами конкурсу  Головне територіальне управління юстиції у Харківській області зайняло ІІ місце.

20.04.2015  Новини законодавства за минулий тиждень

Новини законодавства за минулий тиждень

1. На виконання Закону України «Про Національне антикорупційне бюро України» Указом Президента України від 16.04.2015 № 217/2015 утворено Національне антикорупційне бюро України.

 2. Указом Президента України від 16.04.2015 №218/2015 призначено Ситника Артема Сергійовича Директором Національного антикорупційного бюро України.

 

Детальніше...

20.04.2015  Розпочато другий етап Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права», приуроченого до Дня захисту дітей

Розпочато другий етап Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права», прицроченого до Дня захисту дітей

Розпочато прийом конкурсних робіт  Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права», приуроченого до Дня захисту дітей. Основна мета конкурсу - розвинути морально-етичні якості дітей, сформувати у дітей і підлітків позитивний образ права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальна підтримка талановитої учнівської молоді, сприяня їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності. Учасником Конкурсу може стати кожен учень загальноосвітнього навчального закладу України, віком до 18 років (включно).

     

Детальніше...

17.04.2015  Мін'юст: «ОФІЦІЙНИЙ ВІСНИК УКРАЇНИ» повідомляє нову правову інформацію

Мін'юст: «ОФІЦІЙНИЙ ВІСНИК УКРАЇНИ» повідомляє нову правову інформацію

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 17 квітня 2015 року  № 28. В «Офіційному віснику України» публікуються закони України, постанови Верховної Ради України, укази і розпорядження Президента України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, що мають нормативно-правовий характер, рішення і висновки Конституційного Суду України, зареєстровані в Мін’юсті нормативно-правові акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, а також міжнародні договори України, які набрали чинності для України, та рішення Європейського суду з прав людини.

Детальніше...

17.04.201  Мін'юст: 372 АДВОКАТИ УСПІШНО ПРОЙШЛИ 7-ИЙ КОНКУРС З ВІДБОРУ АДВОКАТІВ ДО СИСТЕМИ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 Мін'юст: 372 АДВОКАТИ УСПІШНО ПРОЙШЛИ 7-ИЙ КОНКУРС З ВІДБОРУ АДВОКАТІВ ДО СИСТЕМИ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

За результатами 7-го конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, до системи безоплатної правової допомоги відібрано 372 адвоката. Усього ж до участі в 7-ому конкурсі було подано 522 заяви претендентів у 24-х областях України та м. Київ. На письмове тестування у рамках конкурсу з’явилося 474 адвокати.

Детальніше...

17.04.2015  З аграріями Харківщини обговорили останні зміни в законодавстві

З аграріями Харківщини обговорили останні зміни в законодавстві

17 квітня у Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області відбулась тематична презентація основних положень Законів України «Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення повноважень нотаріусів та особливостей реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення» та «Про внесення змін до деяких законодавчих України щодо спрощення умов ведення бізнесу в Україні (дерегуляція)» в рамках робочої зустрічі з аграріями-підприємцями Харківщини та представниками профільних департаментів Харківської обласної державної адміністрації. У заході взяли участь представники Головного територіального управління юстиції у Харківській області: начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Тетяна Барановська, начальник відділу з питань нотаріату Ірина Левченко, головний спеціаліст відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Ірина Степанян.

Детальніше...

17.04.2015  Про відеоконференцію з правової роботи

Про відеоконференцію з правової роботи

17 квітня відбулась відеоконференція з Міністерством юстиції України з питань організації правової роботи головними територіальними управліннями юстиції в областях, місті Києві та районними, районними  у містах, міськими  (міст обласного значення), міськрайонними, міжрайонними управліннями юстиції у 2014 році в порівнянні з 2013 роком.  

Детальніше...

  Керівництво ГТУЮ ознайомило місцеві ЗМІ з актуальними змінами у законодавстві

Керівництво ГТУЮ ознайомило місцеві ЗМІ з актуальними змінами у законодавстві

16 квітня 2015 року у Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області відбувся брифінг керівництва ГТУЮ щодо висвітлення актуальних змін у законодавстві. Увазі громадськості були представлені особливості функціонування електронних сервісів у сфері реєстрації бізнесу, а також нові можливості нотаріусів у реєстрації похідних прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення. У брифінгу взяли участь: Георгієвський Юрій Валентинович – начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області; Когут Наталія Миколаївна – в.о. начальника реєстраційної служби Головного управління юстиції у Харківській області; Барановська Тетяна Миколаївна – начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правоосвітньої діяльності Головного територіального управління юстиції у Харківській області; Мамсик Світлана Олексіївна – заступник начальника відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Харківській області; Чуєва Олена Дмитрівна – приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу, завідувач Харківського обласного відділення Нотаріальної Палати України.

Детальніше...

16.04.2015  Про відеоконференцію з правової освіти

ПРо відеоконференцію з правової освіти

16 квітня відбулась відеоконференція з Міністерством юстиції України з питань організації правової освіти населення головними територіальними управліннями юстиції в областях та місті Києві та районними, районними  у містах, міськими  (міст обласного значення), міськрайонними, міжрайонними управліннями юстиції у 2014 році в порівнянні з 2013 роком.  

Детальніше...

15.04.2015  Нотаріальна спільнота Харківщини долучилась до обговорення новел законодавства

Нотаріальна спільнота Харківщини долучилась до обговорення новел законодавства

15 квітня на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України під головуванням начальника Харківського міського управління юстиції Євгенія Болоховцева відбувся семінар-презентація з питань основних новел Законів України «Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення повноважень нотаріусів та особливостей реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення» та «Про внесення змін до деяких законодавчих України щодо спрощення умов ведення бізнесу в Україні (дерегуляція)». Захід проведено за підтримки Головного територіального управління юстиції у Харківській області та Харківського обласного відділення Нотаріальної палати України.

Детальніше... 

     

61002, м. Харків, вул. Петровського, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.justic.kh.ua

карта сайта